Didžiausias dalykas pasaulyje yra sugebėti priklausyti pačiam sau. Mišelis de Montenis

 

Jis turėtų susimąstyti...

 

 

-Ką gi mums daryti?

-Tu vis dar nori jiems padėti?

-Aš matau galimybę.

-Bet daugelis gyvena ir be kitų pagalbos

-Taip, bet jų lieka vis mažiau. Žmonės praranda save.

-Tai jų pasirinkimas!..

-Jie nesuvokia savo pasirinkimo. Jie galvoja, kad taip ir turi būti.

-Taip yra, taip buvo, taip bus. Ne mes sugalvojome šį pasaulį, ne mes jį sukūrėme. Kiekvienas gyvena savo gyvenimą. Ko gi tu nori?

-Noriu, kad jie suvoktų, kad viskas priklauso nuo jų pačių. Jie kuria savo gyvenimus! Jie juos praturtina! Jie daro pasirinkimus!..

-Tai pasakyk jam apie tai.

-Jis jau nieko nebegirdi. Jis perpildytas. Visą jo gyvenimą vis kažkas jam nurodinėjo, kaip gyventi, ką ir kaip jis turi daryti. Jis nustojo svajoti, nustojo norėti. Jis nustojo klausyti ir girdėti save. Jis išmoko gyventi svetimą gyvenimą. Supranti? Žurnalai, kinas, TV – visa tai kūrė jį. Jis prarado save dar nespėjęs pajausti, kas yra tikras gyvenimas. Jis nustojo norėti ir išmoko būti toks kaip visi. Jis seka madą, treniruoja savo kūną ir protą. Jis patinka daugeliui, bet svarbiausia – jis nepatinka sau! Net ir pats jo gyvenimas jam patinka vis mažiau ir mažiau...

-Taip... O kažkada jis save girdėjo. Kažkada jis norėjo, svajojo... Kažkada norėjo tapti ypatingas... Jis galėtų pradėti gyventi, gyventi iš naujo. Atsakymas viduje, savyje jo reikia ieškoti...

-Pažvelk į šitą žmogų. Jis jau liko visiškai vienas. Jis neranda išeities. Jis nieko nenori. Jis praranda save... Jam dar reikės atsakyti daugybę klausimų, kad grąžintų savo gyvenimą sau. Nes taip daromi pasirinkimai. Pasirinkimai, kuriais kuriamas likimas, kuriais visam kam suteikiama prasmė! 

Parengta pagal:
www.who-are-you.eu

 


© 2016 VšĮ Tarptautinė lyderystės akademija