VIZIJA

 

Pastebime, kad daugelis jaunų žmonių švaisto laiką, talentus ir jėgas, neturėdami aiškių ar svarbių gyvenimo tikslų. Sutinkame daug vadovų, kurie nėra lyderiai savo organizacijose. Matome daug viduramžių žmonių, pasimetusių, nematančių gyvenimo prasmės, neturinčių gyvenimo džiaugsmo.

 

Taip pat pastebime, kad sėkmė tam tikroje veikloje nėra atsitiktinumas, bet nuoseklus ir atkaklus jos siekimas. Tai ištvermingas darbas, kartojant ir praktikuojant tam tikrus patikrintus principus, ugdant reikiamus įgūdžius, kol pasiekiamas norimas tikslas ar rezultatas. Panašiai ir lyderystė nėra koks nors stebuklas ar atsitiktinumas. Tai tam tikra mąstysena ir elgsena, kuri anksčiau ar vėliau duoda konkrečius rezultatus.

 

Kodėl tiek daug saviugdos, lyderystės, sėkmės, asmeninio ugdymo, išgydymo dvasingumo, sveikos gyvensenos knygų ir seminarų, bet mažai rezultatų? Dalis žmonių visa tai vadina nesąmone ir net nebando nieko praktikuoti. Antra dalis pabando siekti savo tikslų vieną ar du kartus, patiria nesėkmes, nemato greitų rezultatų ir visa tai meta. Trečioji mažiausia grupelė nuosekliai ir atkakliai darbuojasi, kasdien taikydama lyderystės ir koučingo principus savo gyvenime, ir pasiekia neįtikėtinų tikslų.

 

Mūsų akademija skirta trečiosios grupelės žmonėms, kurie išsikelia sau didelius ir ambicingus savo ar organizacijos tikslus, nusistato konkrečius jų siekimo žingsnius, kuriuos vykdo kasdien, nugali visas kliūtis kelyje ir džiaugiasi gausiomis pergalėmis (santykiuose, finansuose, šeimoje, veikloje, sveikatoje, dvasiniame gyvenime). Tyrimai rodo, kad laimingiausi žmonės nėra tie, kurie daug pasiekę ar daug turi, bet tie, kurie siekia didelių tikslų, kurie turi didelę gyvenimo viziją.

 

TIKSLAI

 

Lyderystės akademija kviečia į savo mokymus tuos, kurie...

... siekia ugdyti lyderio mąstyseną ir charakterį, einant organizacijos ar komandos vadovo pareigas,

... nori dar labiau išnaudoti savo asmeninį potencialą (talentus, sugebėjimus, laiką, jėgas, žinias, patirtį, įžvalgas, idėjas ir svajones), net ir neturint formalių vadovavimo pareigų,

... siekia pagerinti savo gyvenimą visose srityse (sveikata, santykiai, dvasia, protas, karjera, finansai),

... nori kurti pilnavertį gyvenimą ir tapti lyderiais tam tikroje gyvenimo srityje,

... turi ambicingų tikslų ir yra apsisprendę tobulėti, mokytis iš puikių lyderių ir savo bendraminčių,

... nori greičiau pasiekti savo tikslus, gyventi pagal savo pašaukimą ir būti laimingais.

 

Šiame pasaulyje nėra jokių kitų ribų, tik tos, kurias mes sukuriame sau patys. Pasaulis ir mes sukurti pagal Visagalio ir mylinčio Dievo atvaizdą, kuriam neegzistuoja jokios ribos. Tai leidžia mums pasiekti neįtikėtinų dalykų mūsų gyvenime ir organizacijose. Lyderis – tai žmogus, kuris turi aiškią, tikslią ir paprastą viziją, siekia išnaudoti savo asmeninį potencialą bei padeda kitiems atskleisti tai, kas geriausia juose.

 

Jei norite prisijungti prie mūsų komandos, rašykite mums info@tla.lt 

 

Direktorė

© 2016 VšĮ Tarptautinė lyderystės akademija